Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na desce
Výška: 33 cm, šířka: 35 cm, rámování: 42,5 x 44,5 cm
Konec aukce: 19.01.2026 18:13
Dosažená cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (28)
| 4 900 Kč | 19.1.2026 17:45:47 |
| 4 700 Kč | 19.1.2026 17:45:37 (limit 19.1.2026 17:34:35) |
| 4 500 Kč | 19.1.2026 17:45:37 |
| 4 300 Kč | 19.1.2026 17:45:23 (limit 19.1.2026 17:34:35) |
| 4 100 Kč | 19.1.2026 17:45:23 |
| 3 900 Kč | 19.1.2026 17:34:27 |
| 3 700 Kč | 19.1.2026 14:56:50 |
| 3 500 Kč | 16.1.2026 11:36:17 |
| 3 300 Kč | 1.1.2026 22:35:08 |
| 3 100 Kč | 1.1.2026 15:20:32 |
| 2 900 Kč | 25.12.2025 09:23:52 |
| 2 700 Kč | 15.12.2025 15:14:34 |
| 2 500 Kč | 9.12.2025 22:17:51 |