8. K sonátě L.V. Beethovena

Autor: Karel Haruda
(1925)

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na desce
Výška: 33 cm, šířka: 35 cm, rámování: 42,5 x 44,5 cm

Konec aukce: 19.01.2026 18:13

Dosažená cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (28)

4 900 Kč19.1.2026 17:45:47
4 700 Kč19.1.2026 17:45:37 (limit 19.1.2026 17:34:35)
4 500 Kč19.1.2026 17:45:37
4 300 Kč19.1.2026 17:45:23 (limit 19.1.2026 17:34:35)
4 100 Kč19.1.2026 17:45:23
3 900 Kč19.1.2026 17:34:27
3 700 Kč19.1.2026 14:56:50
3 500 Kč16.1.2026 11:36:17
3 300 Kč1.1.2026 22:35:08
3 100 Kč1.1.2026 15:20:32
2 900 Kč25.12.2025 09:23:52
2 700 Kč15.12.2025 15:14:34
2 500 Kč9.12.2025 22:17:51