16. Psychéé

Autor: Karel Haruda
(1925)

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 55 cm, šířka: 39,5 cm, rámování: 65,5 x 50,5 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:15

Dosažená cena: 24 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (46)

24 500 Kč9.12.2025 18:08:13 (limit 9.12.2025 17:53:38)
24 000 Kč9.12.2025 18:08:13
23 500 Kč9.12.2025 18:08:08 (limit 9.12.2025 17:53:38)
23 000 Kč9.12.2025 18:08:08
22 500 Kč9.12.2025 17:59:14 (limit 9.12.2025 17:53:38)
22 000 Kč9.12.2025 17:59:14
21 500 Kč9.12.2025 17:59:12 (limit 9.12.2025 17:53:38)
21 000 Kč9.12.2025 17:59:11
20 500 Kč9.12.2025 17:55:30 (limit 9.12.2025 17:53:38)
20 000 Kč9.12.2025 17:55:30
19 500 Kč9.12.2025 17:55:27 (limit 9.12.2025 17:53:38)
19 000 Kč9.12.2025 17:55:27
18 500 Kč9.12.2025 17:55:24 (limit 9.12.2025 17:53:38)
18 000 Kč9.12.2025 17:55:24
17 500 Kč9.12.2025 17:55:19 (limit 9.12.2025 17:53:38)