Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 55 cm, šířka: 39,5 cm, rámování: 65,5 x 50,5 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:15
Dosažená cena: 24 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (46)
| 24 500 Kč | 9.12.2025 18:08:13 (limit 9.12.2025 17:53:38) |
| 24 000 Kč | 9.12.2025 18:08:13 |
| 23 500 Kč | 9.12.2025 18:08:08 (limit 9.12.2025 17:53:38) |
| 23 000 Kč | 9.12.2025 18:08:08 |
| 22 500 Kč | 9.12.2025 17:59:14 (limit 9.12.2025 17:53:38) |
| 22 000 Kč | 9.12.2025 17:59:14 |
| 21 500 Kč | 9.12.2025 17:59:12 (limit 9.12.2025 17:53:38) |
| 21 000 Kč | 9.12.2025 17:59:11 |
| 20 500 Kč | 9.12.2025 17:55:30 (limit 9.12.2025 17:53:38) |
| 20 000 Kč | 9.12.2025 17:55:30 |
| 19 500 Kč | 9.12.2025 17:55:27 (limit 9.12.2025 17:53:38) |
| 19 000 Kč | 9.12.2025 17:55:27 |
| 18 500 Kč | 9.12.2025 17:55:24 (limit 9.12.2025 17:53:38) |
| 18 000 Kč | 9.12.2025 17:55:24 |
| 17 500 Kč | 9.12.2025 17:55:19 (limit 9.12.2025 17:53:38) |