16. Psychéé

Autor: Karel Haruda
(1925)

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 55 cm, šířka: 39,5 cm, rámování: 65,5 x 50,5 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:15

Dosažená cena: 24 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (46)

2 500 Kč3.11.2025 15:42:11