Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 55 cm, šířka: 39,5 cm, rámování: 65,5 x 50,5 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:15
Dosažená cena: 24 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč