16. Psychéé

Autor: Karel Haruda
(1925)

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 55 cm, šířka: 39,5 cm, rámování: 65,5 x 50,5 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:15

Dosažená cena: 24 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (46)

10 000 Kč9.12.2025 00:27:55 (limit 9.12.2025 00:27:55)
5 100 Kč8.12.2025 17:51:06
5 000 Kč8.12.2025 17:51:06 (limit 7.12.2025 17:12:55)
4 900 Kč8.12.2025 17:51:05 (limit 7.12.2025 17:12:55)
4 700 Kč8.12.2025 17:51:05
4 500 Kč8.12.2025 17:51:03 (limit 7.12.2025 17:12:55)
4 300 Kč8.12.2025 17:51:03
4 100 Kč8.12.2025 17:51:01 (limit 7.12.2025 17:12:55)
3 900 Kč8.12.2025 17:51:01
3 700 Kč7.12.2025 17:12:55 (limit 7.12.2025 17:12:55)
3 500 Kč26.11.2025 23:28:32
3 300 Kč8.11.2025 22:21:13
3 100 Kč8.11.2025 21:32:12
2 900 Kč3.11.2025 20:48:41
2 700 Kč3.11.2025 18:52:50