Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 55 cm, šířka: 39,5 cm, rámování: 65,5 x 50,5 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:15
Dosažená cena: 24 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (46)
| 17 000 Kč | 9.12.2025 17:55:19 |
| 16 500 Kč | 9.12.2025 17:55:15 (limit 9.12.2025 17:53:38) |
| 16 000 Kč | 9.12.2025 17:55:15 |
| 15 500 Kč | 9.12.2025 17:53:38 (limit 9.12.2025 17:53:38) |
| 15 000 Kč | 9.12.2025 17:53:38 (limit 9.12.2025 00:28:34) |
| 14 500 Kč | 9.12.2025 17:28:15 (limit 9.12.2025 00:28:34) |
| 14 000 Kč | 9.12.2025 17:28:15 |
| 13 500 Kč | 9.12.2025 16:35:30 (limit 9.12.2025 00:28:34) |
| 13 000 Kč | 9.12.2025 16:35:30 |
| 12 500 Kč | 9.12.2025 16:29:30 (limit 9.12.2025 00:28:34) |
| 12 000 Kč | 9.12.2025 16:29:30 |
| 11 500 Kč | 9.12.2025 16:29:27 (limit 9.12.2025 00:28:34) |
| 11 000 Kč | 9.12.2025 16:29:27 |
| 10 500 Kč | 9.12.2025 00:28:19 |
| 10 000 Kč | 9.12.2025 00:27:55 (limit 8.12.2025 17:51:11) |