16. Psychéé

Autor: Karel Haruda
(1925)

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 55 cm, šířka: 39,5 cm, rámování: 65,5 x 50,5 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:15

Dosažená cena: 24 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (46)

17 000 Kč9.12.2025 17:55:19
16 500 Kč9.12.2025 17:55:15 (limit 9.12.2025 17:53:38)
16 000 Kč9.12.2025 17:55:15
15 500 Kč9.12.2025 17:53:38 (limit 9.12.2025 17:53:38)
15 000 Kč9.12.2025 17:53:38 (limit 9.12.2025 00:28:34)
14 500 Kč9.12.2025 17:28:15 (limit 9.12.2025 00:28:34)
14 000 Kč9.12.2025 17:28:15
13 500 Kč9.12.2025 16:35:30 (limit 9.12.2025 00:28:34)
13 000 Kč9.12.2025 16:35:30
12 500 Kč9.12.2025 16:29:30 (limit 9.12.2025 00:28:34)
12 000 Kč9.12.2025 16:29:30
11 500 Kč9.12.2025 16:29:27 (limit 9.12.2025 00:28:34)
11 000 Kč9.12.2025 16:29:27
10 500 Kč9.12.2025 00:28:19
10 000 Kč9.12.2025 00:27:55 (limit 8.12.2025 17:51:11)