Signováno vpravo dole, datováno 1962. Zaskleno.
Narodil se 22. 1. 1900 v Praze a zemřel v roce 1970 tamtéž.
Malíř krajin a zátiší.
Byl synem Antonína Slavíčka. V letech 1916-1925 byl žákem na pražské Akademii u Jana Preislera, Vratislava Nechleby, Maxe Švabinského a Otakara Nejedlého. Byl na studijních cestách v Paříži, Římě, v Holandsku a Španělsku.
Malíř krajin a zátiší.
Technika: Akvarel
Výška: 30,2 cm, šířka: 42,2 cm, rámování: 34,2 x 46,2 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 10.05.2020 19:26
Dosažená cena: 5 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč