51. Dívka v kroji

Autor: Josef (Joža) Koudelka

Signováno vpravo dole.
Josef Koudelka
1877 - 1960
Narodil se v Kloboukách u Brna. Studoval pražskou AVU u prof. Sequense, Pirnera, Brožíka a Schwaigra. Studijní cestu podnikl do Itálie. Věnoval se portrétům, patří mezi přední folklórní malíře.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč
Technika: Akvarel
Výška: 30 cm, šířka: 21 cm, rámování: 32,3 x 23,2 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 05.04.2020 19:40

Dosažená cena: 8 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (30)

8 900 Kč5.4.2020 19:35:53
8 600 Kč5.4.2020 19:35:51 (limit 5.4.2020 19:35:07)
8 500 Kč5.4.2020 19:35:51
8 200 Kč5.4.2020 19:35:07 (limit 5.4.2020 19:35:07)
7 900 Kč5.4.2020 19:33:57
7 600 Kč5.4.2020 19:33:54 (limit 5.4.2020 19:33:39)
7 500 Kč5.4.2020 19:33:54
7 200 Kč5.4.2020 19:33:39 (limit 5.4.2020 19:33:39)
6 900 Kč5.4.2020 19:30:40
6 600 Kč5.4.2020 19:30:37 (limit 5.4.2020 19:29:26)
6 300 Kč5.4.2020 19:30:36
6 000 Kč5.4.2020 19:29:26 (limit 5.4.2020 19:29:26)
5 700 Kč5.4.2020 19:26:11
5 600 Kč5.4.2020 19:26:11 (limit 5.4.2020 19:24:57)
5 400 Kč5.4.2020 19:24:57 (limit 5.4.2020 19:24:57)