51. Dívka v kroji

Autor: Josef (Joža) Koudelka

Signováno vpravo dole.
Josef Koudelka
1877 - 1960
Narodil se v Kloboukách u Brna. Studoval pražskou AVU u prof. Sequense, Pirnera, Brožíka a Schwaigra. Studijní cestu podnikl do Itálie. Věnoval se portrétům, patří mezi přední folklórní malíře.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč
Technika: Akvarel
Výška: 30 cm, šířka: 21 cm, rámování: 32,3 x 23,2 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 05.04.2020 19:40

Dosažená cena: 8 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (30)

5 100 Kč5.4.2020 19:24:34
4 900 Kč5.4.2020 19:24:29 (limit 5.4.2020 19:24:08)
4 900 Kč5.4.2020 19:24:29
4 700 Kč5.4.2020 19:19:38 (limit 5.4.2020 19:19:38)
4 500 Kč5.4.2020 19:15:15
4 300 Kč5.4.2020 19:10:41 (limit 5.4.2020 19:10:41)
4 100 Kč5.4.2020 19:09:58
3 900 Kč5.4.2020 19:05:04
3 700 Kč5.4.2020 19:00:08
3 500 Kč5.4.2020 18:59:55
3 300 Kč5.4.2020 18:55:22
3 100 Kč5.4.2020 18:55:04
2 900 Kč5.4.2020 18:50:40
2 700 Kč5.4.2020 18:50:04
2 500 Kč5.4.2020 18:45:33