14. Ženy v krojích - velký formát

Autor: Josef (Joža) Koudelka

Signováno vlevo dole, originál
Technika: Olej na plátně
Výška: 73 cm, šířka: 93,5 cm, rámování: 94 x 115 cm

Konec aukce: 10.05.2020 18:38

Dosažená cena: 41 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Seznam příhozů (82)

41 000 Kč10.5.2020 18:33:08
40 500 Kč10.5.2020 18:28:14
40 000 Kč10.5.2020 18:27:52 (limit 10.5.2020 18:18:23)
40 000 Kč10.5.2020 18:27:52
39 500 Kč10.5.2020 18:23:03 (limit 10.5.2020 18:18:23)
39 000 Kč10.5.2020 18:23:03
38 500 Kč10.5.2020 18:18:23 (limit 10.5.2020 18:18:23)
38 000 Kč10.5.2020 18:18:23 (limit 10.5.2020 18:12:43)
34 600 Kč10.5.2020 18:18:16 (limit 10.5.2020 18:12:43)
34 100 Kč10.5.2020 18:18:16
33 600 Kč10.5.2020 18:17:24 (limit 10.5.2020 18:12:43)
33 100 Kč10.5.2020 18:17:24
32 600 Kč10.5.2020 18:17:22 (limit 10.5.2020 18:12:43)
32 100 Kč10.5.2020 18:17:22
31 600 Kč10.5.2020 18:17:19 (limit 10.5.2020 18:12:43)