14. Ženy v krojích - velký formát

Autor: Josef (Joža) Koudelka

Signováno vlevo dole, originál
Technika: Olej na plátně
Výška: 73 cm, šířka: 93,5 cm, rámování: 94 x 115 cm

Konec aukce: 10.05.2020 18:38

Dosažená cena: 41 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Seznam příhozů (82)

24 100 Kč10.5.2020 18:10:20
23 600 Kč10.5.2020 18:10:17 (limit 10.5.2020 18:07:47)
23 100 Kč10.5.2020 18:10:17
22 600 Kč10.5.2020 18:10:15 (limit 10.5.2020 18:07:47)
22 100 Kč10.5.2020 18:10:15
21 600 Kč10.5.2020 18:10:04 (limit 10.5.2020 18:07:47)
21 100 Kč10.5.2020 18:10:04
20 600 Kč10.5.2020 18:09:50 (limit 10.5.2020 18:07:47)
20 100 Kč10.5.2020 18:09:50
19 600 Kč10.5.2020 18:09:40 (limit 10.5.2020 18:07:47)
19 100 Kč10.5.2020 18:09:40
18 600 Kč10.5.2020 18:09:36 (limit 10.5.2020 18:07:47)
18 100 Kč10.5.2020 18:09:36
17 600 Kč10.5.2020 18:09:33 (limit 10.5.2020 18:07:47)
17 100 Kč10.5.2020 18:09:33