Signováno vlevo dole, originál
Technika: Olej na plátně
Výška: 73 cm, šířka: 93,5 cm, rámování: 94 x 115 cm
Konec aukce: 10.05.2020 18:38
Dosažená cena: 41 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Seznam příhozů (82)