11. Zimní den na vesnici

Autor: Josef (Joža) Koudelka

Joža Koudelka se narodil se 4. 2. 1877 v Kloboukách u Brna a zemřel 1960. Byl žákem pražské akademie u prof. Sequense, Pirnera, Brožíka a Schwaigera. Věnoval se portrétování. Pečlivě studoval moravské Slovácko, odkud je řada podobizen a mnoho studií různých slovenských typů. Byl na studijní m pobytu v Lublani a v Itálii. Po návratu pracoval převážně na Horňácku spolu Františkem Úprkou. Byl členem SVU Mánes, účastnil se mnoha výstav. Vedle Úprky a Frolky patří k předním foklórním malířům.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 48,5 cm, šířka: 60,5 cm, rámování: 59,7 x 71,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 27.10.2019 18:11

Dosažená cena: 5 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (17)

5 400 Kč27.10.2019 18:06:59 (limit 27.10.2019 17:38:10)
5 100 Kč27.10.2019 18:06:59
4 900 Kč27.10.2019 18:00:57 (limit 27.10.2019 17:38:10)
4 700 Kč27.10.2019 18:00:57
4 500 Kč27.10.2019 18:00:52 (limit 27.10.2019 17:38:10)
4 300 Kč27.10.2019 18:00:52
4 100 Kč27.10.2019 18:00:44 (limit 27.10.2019 17:38:10)
3 900 Kč27.10.2019 18:00:44
3 700 Kč27.10.2019 18:00:40 (limit 27.10.2019 17:38:10)
3 500 Kč27.10.2019 18:00:40
3 300 Kč27.10.2019 18:00:37 (limit 27.10.2019 17:38:10)
3 100 Kč27.10.2019 18:00:37
2 900 Kč27.10.2019 17:38:10 (limit 27.10.2019 17:38:10)
2 700 Kč27.10.2019 17:38:10 (limit 27.10.2019 11:37:50)
2 300 Kč27.10.2019 11:37:50 (limit 27.10.2019 11:37:50)