17. Husaři

Autor: František Řehořek
(1890 - 1982)

Signováno vlevo dole.
Řehořek František (1890-1980)
Malíř, rodák z Boskovic, studoval v malířské speciálce profesora H. Schwaigera, zaměřoval se na figurální malbu.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 48,2 cm, šířka: 61 cm, rámování: 61,5 x 75,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 08.12.2019 18:16

Dosažená cena: 8 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (22)

8 400 Kč8.12.2019 18:02:07 (limit 8.12.2019 16:33:24)
8 100 Kč8.12.2019 18:02:07
7 800 Kč8.12.2019 18:02:04 (limit 8.12.2019 16:33:24)
7 500 Kč8.12.2019 18:02:04
7 200 Kč8.12.2019 18:00:47 (limit 8.12.2019 16:33:24)
6 900 Kč8.12.2019 18:00:47
6 600 Kč8.12.2019 18:00:41 (limit 8.12.2019 16:33:24)
6 300 Kč8.12.2019 18:00:41
6 000 Kč8.12.2019 17:01:03 (limit 8.12.2019 16:33:24)
5 700 Kč8.12.2019 17:01:02
5 400 Kč8.12.2019 16:33:24 (limit 8.12.2019 16:33:24)
5 100 Kč8.12.2019 16:33:24 (limit 27.11.2019 17:50:20)
3 600 Kč4.12.2019 23:48:46 (limit 27.11.2019 17:50:20)
3 400 Kč4.12.2019 23:48:46
3 200 Kč4.12.2019 23:48:34 (limit 27.11.2019 17:50:20)