Signováno vlevo dole.
Řehořek František (1890-1980)
Malíř, rodák z Boskovic, studoval v malířské speciálce profesora H. Schwaigera, zaměřoval se na figurální malbu.
Řehořek František (1890-1980)
Technika: Olej na kartonu
Výška: 48,2 cm, šířka: 61 cm, rámování: 61,5 x 75,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.12.2019 18:16
Dosažená cena: 8 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (22)