20. Slunečnice

Autor: Josef Treuchel
(1925 - 1990)

Byl český malíř, který pochází z Kopřivnice a celý jeho život i malířské dílo bylo spojeno s tímto městem.
Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 60 cm, šířka: 60 cm, rámování: 74,5 x 74,5 cm

Konec aukce: 05.04.2020 18:19

Dosažená cena: 5 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Seznam příhozů (22)

5 300 Kč24.3.2020 15:59:44
5 000 Kč24.3.2020 15:59:40 (limit 23.3.2020 18:38:58)
5 000 Kč24.3.2020 15:59:40
4 800 Kč24.3.2020 15:59:35 (limit 23.3.2020 18:38:58)
4 600 Kč24.3.2020 15:59:35
4 400 Kč24.3.2020 15:59:30 (limit 23.3.2020 18:38:58)
4 200 Kč24.3.2020 15:59:30
4 000 Kč24.3.2020 15:59:25 (limit 23.3.2020 18:38:58)
3 800 Kč24.3.2020 15:59:25
3 600 Kč24.3.2020 15:59:19 (limit 23.3.2020 18:38:58)
3 400 Kč24.3.2020 15:59:19
3 200 Kč24.3.2020 15:59:15 (limit 23.3.2020 18:38:58)
3 000 Kč24.3.2020 15:59:15
2 800 Kč23.3.2020 18:38:53
2 600 Kč14.3.2020 17:55:28