Byl český malíř, který pochází z Kopřivnice a celý jeho život i malířské dílo bylo spojeno s tímto městem.
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 60 cm, šířka: 60 cm, rámování: 74,5 x 74,5 cm
Konec aukce: 05.04.2020 18:19
Dosažená cena: 5 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Seznam příhozů (22)