20. Slunečnice

Autor: Josef Treuchel
(1925 - 1990)

Byl český malíř, který pochází z Kopřivnice a celý jeho život i malířské dílo bylo spojeno s tímto městem.
Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 60 cm, šířka: 60 cm, rámování: 74,5 x 74,5 cm

Konec aukce: 05.04.2020 18:19

Dosažená cena: 5 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Seznam příhozů (22)

2 400 Kč14.3.2020 08:30:15
2 200 Kč9.3.2020 18:13:08
2 000 Kč9.3.2020 14:22:46
1 800 Kč8.3.2020 15:58:17
1 600 Kč7.3.2020 14:34:33
1 400 Kč7.3.2020 07:47:00
1 200 Kč7.3.2020 05:56:29