22. Sanghaj

Autor: Otakar Číla
(1894)

Signováno vlevo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 32 cm, rámování: 42,7 x 46 cm

Konec aukce: 09.05.2022 18:21

Dosažená cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (39)

17 000 Kč9.5.2022 18:00:57 (limit 9.5.2022 16:21:37)
16 500 Kč9.5.2022 18:00:57
16 000 Kč9.5.2022 17:51:13 (limit 9.5.2022 16:21:37)
15 500 Kč9.5.2022 17:51:13
15 000 Kč9.5.2022 17:23:16 (limit 9.5.2022 16:21:37)
14 500 Kč9.5.2022 17:23:16
14 000 Kč9.5.2022 17:23:13 (limit 9.5.2022 16:21:37)
13 500 Kč9.5.2022 17:23:13
13 000 Kč9.5.2022 17:23:09 (limit 9.5.2022 16:21:37)
12 500 Kč9.5.2022 17:23:09
12 000 Kč9.5.2022 17:23:05 (limit 9.5.2022 16:21:37)
11 500 Kč9.5.2022 17:23:05
11 000 Kč9.5.2022 16:21:37 (limit 9.5.2022 16:21:37)
10 500 Kč9.5.2022 12:09:00
10 000 Kč9.5.2022 10:01:43