184. Jáma Šalamouna

Autor: Josef Dobeš

Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 76 cm, šířka: 100 cm, rámování: 87,5 x 112 cm
Stav: Místy poškozený rám

Konec aukce: 06.12.2021 21:21

Dosažená cena: 16 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (26)

16 400 Kč6.12.2021 21:16:31
15 900 Kč6.12.2021 21:13:33
15 400 Kč6.12.2021 21:08:44
15 000 Kč6.12.2021 21:08:44 (limit 6.12.2021 21:03:16)
14 900 Kč6.12.2021 21:07:42 (limit 6.12.2021 21:03:16)
14 400 Kč6.12.2021 21:07:42
13 900 Kč6.12.2021 21:04:57 (limit 6.12.2021 21:03:16)
13 400 Kč6.12.2021 21:04:57
12 900 Kč6.12.2021 21:03:11
12 400 Kč6.12.2021 20:58:38
11 900 Kč6.12.2021 20:55:11
5 400 Kč6.12.2021 20:49:49
5 100 Kč6.12.2021 20:48:54
4 900 Kč6.12.2021 20:12:00
4 700 Kč6.12.2021 20:08:52