Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 51 cm, šířka: 71,5 cm, rámování: 62,5 x 83,3 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 01.02.2021 21:25
Dosažená cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (17)