6. Čtenářka

Autor: František Jiroudek

Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 71 cm, rámování: 114 x 84 cm

Konec aukce: 05.09.2022 18:05

Dosažená cena: 37 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (79)

37 000 Kč5.9.2022 17:59:33 (limit 5.9.2022 17:51:33)
36 500 Kč5.9.2022 17:59:33
36 000 Kč5.9.2022 17:58:49 (limit 5.9.2022 17:51:33)
35 500 Kč5.9.2022 17:58:49
35 000 Kč5.9.2022 17:55:07 (limit 5.9.2022 17:51:33)
34 500 Kč5.9.2022 17:55:07
34 000 Kč5.9.2022 17:55:03 (limit 5.9.2022 17:51:33)
33 500 Kč5.9.2022 17:55:03
33 000 Kč5.9.2022 17:53:37 (limit 5.9.2022 17:51:33)
32 500 Kč5.9.2022 17:53:37
32 000 Kč5.9.2022 17:51:54 (limit 5.9.2022 17:51:33)
31 500 Kč5.9.2022 17:51:54
31 000 Kč5.9.2022 17:44:13 (limit 5.9.2022 17:33:40)
30 500 Kč5.9.2022 17:44:13
30 000 Kč5.9.2022 17:39:27 (limit 5.9.2022 17:33:40)