Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 71 cm, rámování: 114 x 84 cm
Konec aukce: 05.09.2022 18:05
Dosažená cena: 37 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč