6. Čtenářka

Autor: František Jiroudek

Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 71 cm, rámování: 114 x 84 cm

Konec aukce: 05.09.2022 18:05

Dosažená cena: 37 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (79)

5 600 Kč2.9.2022 22:32:39 (limit 26.8.2022 09:32:14)
5 300 Kč2.9.2022 22:32:39
5 000 Kč2.9.2022 22:32:36 (limit 26.8.2022 09:32:14)
4 800 Kč2.9.2022 22:32:36
4 600 Kč31.8.2022 22:12:33 (limit 26.8.2022 09:32:14)
4 400 Kč31.8.2022 22:12:33
4 200 Kč31.8.2022 22:12:09 (limit 26.8.2022 09:32:14)
4 000 Kč31.8.2022 22:12:09
3 800 Kč26.8.2022 09:32:14 (limit 26.8.2022 09:32:14)
3 600 Kč6.8.2022 16:28:29
3 500 Kč6.8.2022 16:28:29 (limit 5.8.2022 13:06:56)
3 400 Kč6.8.2022 16:28:26 (limit 5.8.2022 13:06:56)
3 200 Kč6.8.2022 16:28:26
3 000 Kč6.8.2022 16:28:23 (limit 5.8.2022 13:06:56)
2 800 Kč6.8.2022 16:28:23