6. Čtenářka

Autor: František Jiroudek

Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 71 cm, rámování: 114 x 84 cm

Konec aukce: 05.09.2022 18:05

Dosažená cena: 37 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (79)

10 500 Kč4.9.2022 19:23:22 (limit 4.9.2022 08:15:28)
10 000 Kč4.9.2022 19:23:22
9 200 Kč4.9.2022 08:15:28 (limit 4.9.2022 08:15:28)
8 900 Kč2.9.2022 22:33:07
8 800 Kč2.9.2022 22:33:07 (limit 26.8.2022 09:32:14)
8 600 Kč2.9.2022 22:33:02 (limit 26.8.2022 09:32:14)
8 300 Kč2.9.2022 22:33:02
8 000 Kč2.9.2022 22:32:53 (limit 26.8.2022 09:32:14)
7 700 Kč2.9.2022 22:32:53
7 400 Kč2.9.2022 22:32:50 (limit 26.8.2022 09:32:14)
7 100 Kč2.9.2022 22:32:50
6 800 Kč2.9.2022 22:32:47 (limit 26.8.2022 09:32:14)
6 500 Kč2.9.2022 22:32:47
6 200 Kč2.9.2022 22:32:44 (limit 26.8.2022 09:32:14)
5 900 Kč2.9.2022 22:32:44