6. Čtenářka

Autor: František Jiroudek

Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 71 cm, rámování: 114 x 84 cm

Konec aukce: 05.09.2022 18:05

Dosažená cena: 37 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (79)

20 500 Kč5.9.2022 17:25:58 (limit 5.9.2022 17:25:58)
20 000 Kč5.9.2022 17:25:40 (limit 4.9.2022 19:27:35)
19 700 Kč5.9.2022 17:25:40
19 200 Kč5.9.2022 17:25:28 (limit 4.9.2022 19:27:35)
18 700 Kč5.9.2022 17:25:28 (limit 5.9.2022 17:25:28)
15 700 Kč5.9.2022 16:02:13 (limit 4.9.2022 19:27:35)
15 200 Kč5.9.2022 16:02:13
14 700 Kč5.9.2022 16:02:07 (limit 4.9.2022 19:27:35)
14 200 Kč5.9.2022 16:02:06
13 700 Kč4.9.2022 19:27:35 (limit 4.9.2022 19:27:35)
13 200 Kč4.9.2022 19:27:35 (limit 4.9.2022 08:15:28)
13 000 Kč4.9.2022 19:26:27 (limit 4.9.2022 08:15:28)
12 500 Kč4.9.2022 19:26:27 (limit 4.9.2022 19:26:27)
12 000 Kč4.9.2022 19:25:35 (limit 4.9.2022 08:15:28)
11 500 Kč4.9.2022 19:25:35