18. Holčička s panenkou

Autor: František Jiroudek

Signováno vpravo nahoře, datováno 44, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 81 cm, šířka: 61,3 cm, rámování: 96 x 76 cm

Konec aukce: 13.06.2022 18:27

Dosažená cena: 17 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (28)

17 200 Kč13.6.2022 18:22:54
16 700 Kč13.6.2022 18:18:42
16 200 Kč13.6.2022 18:14:40
15 700 Kč13.6.2022 18:12:34
15 200 Kč13.6.2022 18:03:55
14 700 Kč13.6.2022 18:02:31
14 200 Kč13.6.2022 12:39:21
13 500 Kč13.6.2022 12:39:21 (limit 13.6.2022 10:04:45)
12 200 Kč13.6.2022 12:39:12 (limit 13.6.2022 10:04:45)
11 700 Kč13.6.2022 12:39:12
9 700 Kč13.6.2022 12:39:01 (limit 13.6.2022 10:04:45)
9 400 Kč13.6.2022 12:39:01
7 400 Kč13.6.2022 12:38:51 (limit 13.6.2022 10:04:45)
7 100 Kč13.6.2022 12:38:51
5 100 Kč13.6.2022 12:38:38 (limit 13.6.2022 10:04:45)