Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 50 cm, rámování: 49,5 x 64,5 cm
Konec aukce: 22.07.2024 19:14
Dosažená cena: 5 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (18)