37. Na Polské Ostravě

Autor: Ferdiš Duša

Technika: Tempera
Výška: 68 cm, šířka: 50 cm, rámování: 77 x 99 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 07.03.2022 18:36

Dosažená cena: 5 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (20)

5 300 Kč21.2.2022 18:44:56
5 000 Kč21.2.2022 18:44:54 (limit 19.2.2022 01:03:15)
5 000 Kč21.2.2022 18:44:54
4 800 Kč21.2.2022 18:44:47 (limit 19.2.2022 01:03:15)
4 600 Kč21.2.2022 18:44:47
4 400 Kč19.2.2022 01:03:15 (limit 19.2.2022 01:03:15)
4 200 Kč18.2.2022 19:58:24
4 000 Kč18.2.2022 19:58:22 (limit 16.2.2022 10:53:21)
4 000 Kč18.2.2022 19:58:22
3 800 Kč18.2.2022 19:58:20 (limit 16.2.2022 10:53:21)
3 600 Kč18.2.2022 19:58:20
3 400 Kč16.2.2022 10:53:21 (limit 16.2.2022 10:53:21)
3 200 Kč15.2.2022 21:20:22
3 000 Kč15.2.2022 21:20:19 (limit 15.2.2022 10:42:22)
2 800 Kč15.2.2022 21:20:19