Technika: Tempera
Výška: 68 cm, šířka: 50 cm, rámování: 77 x 99 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.03.2022 18:36
Dosažená cena: 5 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč