69. Černá skříňka - Velký formát

Autor: Ladislav Placatka

Signováno vpravo nahoře.
Narodil se 26. května 1923 v Neratovicích u Mělníka, zemřel 10. října v Ostravě. Byl českým malířem, grafikem a fotografem. Vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady a soukromě u J. M. Wagnera. V letech 1965-1971 působil jako správce zámku Lemberk, v 60. letech se podílel na založení Křižovnické školy čistého rozumu bez vtipu. Je známý především jako portrétista a malíř antikvárních zátiší.
Technika: Olej na plátně
Výška: 82 cm, šířka: 130 cm, rámování: 95,5 x 145,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 30.11.2020 19:08

Dosažená cena: 9 800 Kč

Vyvolávací cena: 2 600 Kč

Seznam příhozů (22)

9 800 Kč30.11.2020 14:53:13 (limit 30.11.2020 14:36:52)
9 500 Kč30.11.2020 14:53:13
9 200 Kč30.11.2020 14:53:09 (limit 30.11.2020 14:36:52)
8 900 Kč30.11.2020 14:53:09
8 600 Kč30.11.2020 14:53:06 (limit 30.11.2020 14:36:52)
8 300 Kč30.11.2020 14:53:06
8 000 Kč30.11.2020 14:52:59 (limit 30.11.2020 14:36:52)
7 700 Kč30.11.2020 14:52:59
7 400 Kč30.11.2020 14:36:52 (limit 30.11.2020 14:36:52)
7 100 Kč30.11.2020 07:17:05
6 800 Kč29.11.2020 19:09:53
6 500 Kč18.11.2020 16:33:14
6 200 Kč8.11.2020 14:28:39
5 900 Kč2.11.2020 09:44:38
5 600 Kč31.10.2020 19:27:09