60. Bílá růže

Autor: Ladislav Placatka

Signováno vlevo nahoře
Technika: Olej na kartonu
Výška: 30 cm, šířka: 20 cm, rámování: 37,5 x 27,7 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 03.05.2021 19:11

Dosažená cena: 11 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (36)

11 400 Kč3.5.2021 19:06:23
10 900 Kč3.5.2021 19:06:15
10 400 Kč3.5.2021 19:01:27 (limit 3.5.2021 18:59:58)
10 000 Kč3.5.2021 19:01:27
9 700 Kč3.5.2021 18:59:58 (limit 3.5.2021 18:59:58)
9 400 Kč3.5.2021 18:59:58
9 100 Kč3.5.2021 18:59:40 (limit 3.5.2021 18:59:38)
9 100 Kč3.5.2021 18:59:40
8 800 Kč3.5.2021 18:59:24
8 500 Kč3.5.2021 18:56:00
8 200 Kč3.5.2021 18:55:47
7 900 Kč3.5.2021 18:55:02
7 800 Kč3.5.2021 18:55:02 (limit 3.5.2021 18:50:10)
7 600 Kč3.5.2021 18:54:44 (limit 3.5.2021 18:50:10)
7 300 Kč3.5.2021 18:54:44