Signováno vlevo nahoře
Signováno vlevo nahoře
Technika: Olej na kartonu
Výška: 30 cm, šířka: 20 cm, rámování: 37,5 x 27,7 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 03.05.2021 19:11
Dosažená cena: 11 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč