Technika: Kolorovaná kresba tuší
Výška: 20,6 cm, šířka: 15 cm, rámování: 38,5 x 30 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 10.07.2023 19:14
Dosažená cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč