41. Odmítám život bez radosti - PF 1989

Autor: Jaroslav Kapec

Technika: Kolorovaná kresba tuší
Výška: 20,6 cm, šířka: 15 cm, rámování: 38,5 x 30 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 10.07.2023 19:14

Dosažená cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (17)

2 700 Kč5.7.2023 20:31:50
2 500 Kč19.6.2023 10:29:57