Kresba tuší kombinovaná s akrylovou barvou.
Výška: 39 cm, šířka: 27 cm, rámování: 51,5 x 39,2 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 19:48
Dosažená cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (2)
| 1 700 Kč | 19.1.2026 18:17:02 |
| 1 500 Kč | 9.1.2026 13:45:49 |