109. Diagonála - kombinovaná technika

Autor: Jaroslav Kapec

Kresba tuší kombinovaná s akrylovou barvou.
Výška: 39 cm, šířka: 27 cm, rámování: 51,5 x 39,2 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 19:48

Dosažená cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (2)

1 700 Kč19.1.2026 18:17:02
1 500 Kč9.1.2026 13:45:49