47. Na samotě

Autor: Ladislav Maria Wagner
(1945)

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 25 cm, šířka: 20 cm, rámování: 37,2 x 37,2 cm

Konec aukce: 06.12.2022 20:32

Dosažená cena: 17 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (41)

17 600 Kč6.12.2022 20:27:06
17 100 Kč6.12.2022 20:25:16
16 600 Kč6.12.2022 20:21:40
16 100 Kč6.12.2022 20:20:09
15 600 Kč6.12.2022 20:19:06
15 100 Kč6.12.2022 20:15:12
14 600 Kč6.12.2022 20:14:15
14 100 Kč6.12.2022 20:10:15
13 600 Kč6.12.2022 20:07:22
13 100 Kč6.12.2022 19:46:15
12 600 Kč6.12.2022 18:10:00 (limit 5.12.2022 21:58:52)
12 200 Kč6.12.2022 18:10:00
11 700 Kč6.12.2022 18:05:56 (limit 5.12.2022 21:58:52)
11 200 Kč6.12.2022 18:05:56
10 700 Kč6.12.2022 18:05:48 (limit 5.12.2022 21:58:52)