Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 25 cm, šířka: 20 cm, rámování: 37,2 x 37,2 cm
Konec aukce: 06.12.2022 20:32
Dosažená cena: 17 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (41)