47. Na samotě

Autor: Ladislav Maria Wagner
(1945)

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 25 cm, šířka: 20 cm, rámování: 37,2 x 37,2 cm

Konec aukce: 06.12.2022 20:32

Dosažená cena: 17 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (41)

5 700 Kč25.11.2022 12:44:27
5 400 Kč17.11.2022 16:32:36
5 100 Kč17.11.2022 07:04:28
4 900 Kč16.11.2022 14:57:01
4 700 Kč14.11.2022 21:38:25
4 500 Kč14.11.2022 08:56:55
4 300 Kč8.11.2022 21:39:45
4 100 Kč8.11.2022 17:55:51
3 900 Kč8.11.2022 16:59:44
3 700 Kč8.11.2022 13:50:13
3 500 Kč7.11.2022 19:36:08