Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 55 cm, rámování: 67,5 x 69 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 18:42
Dosažená cena: 50 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (72)
| 50 000 Kč | 9.12.2025 18:37:36 |
| 49 500 Kč | 9.12.2025 18:37:02 |
| 49 000 Kč | 9.12.2025 18:32:35 |
| 48 500 Kč | 9.12.2025 18:31:27 |
| 48 000 Kč | 9.12.2025 18:30:00 |
| 47 500 Kč | 9.12.2025 18:27:11 |
| 47 000 Kč | 9.12.2025 18:26:59 |
| 46 500 Kč | 9.12.2025 18:26:46 |
| 46 000 Kč | 9.12.2025 18:26:27 |
| 45 500 Kč | 9.12.2025 18:24:48 |
| 45 000 Kč | 9.12.2025 18:24:23 |
| 44 500 Kč | 9.12.2025 18:23:18 |
| 44 000 Kč | 9.12.2025 18:23:06 |
| 43 500 Kč | 9.12.2025 18:21:56 |
| 43 000 Kč | 9.12.2025 18:21:46 |