19. Noční krajina s domem

Autor: Ladislav Maria Wagner
(1945)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 55 cm, rámování: 67,5 x 69 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:42

Dosažená cena: 50 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (72)

50 000 Kč9.12.2025 18:37:36
49 500 Kč9.12.2025 18:37:02
49 000 Kč9.12.2025 18:32:35
48 500 Kč9.12.2025 18:31:27
48 000 Kč9.12.2025 18:30:00
47 500 Kč9.12.2025 18:27:11
47 000 Kč9.12.2025 18:26:59
46 500 Kč9.12.2025 18:26:46
46 000 Kč9.12.2025 18:26:27
45 500 Kč9.12.2025 18:24:48
45 000 Kč9.12.2025 18:24:23
44 500 Kč9.12.2025 18:23:18
44 000 Kč9.12.2025 18:23:06
43 500 Kč9.12.2025 18:21:56
43 000 Kč9.12.2025 18:21:46