19. Noční krajina s domem

Autor: Ladislav Maria Wagner
(1945)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 55 cm, rámování: 67,5 x 69 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:42

Dosažená cena: 50 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (72)

25 500 Kč9.12.2025 17:58:19 (limit 9.12.2025 17:04:38)
25 000 Kč9.12.2025 17:58:19 (limit 9.12.2025 17:58:19)
24 500 Kč9.12.2025 17:58:06 (limit 9.12.2025 17:04:38)
24 000 Kč9.12.2025 17:58:06 (limit 9.12.2025 17:58:06)
23 500 Kč9.12.2025 17:57:50 (limit 9.12.2025 17:04:38)
23 000 Kč9.12.2025 17:57:50
22 500 Kč9.12.2025 17:57:35 (limit 9.12.2025 17:04:38)
22 000 Kč9.12.2025 17:57:35
21 500 Kč9.12.2025 17:57:06 (limit 9.12.2025 17:04:38)
21 000 Kč9.12.2025 17:57:06 (limit 9.12.2025 17:57:06)
20 500 Kč9.12.2025 17:04:38 (limit 9.12.2025 17:04:38)
20 000 Kč8.12.2025 22:45:18
19 500 Kč8.12.2025 18:04:19
19 000 Kč8.12.2025 15:25:53
18 500 Kč1.12.2025 21:45:20