19. Noční krajina s domem

Autor: Ladislav Maria Wagner
(1945)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 55 cm, rámování: 67,5 x 69 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:42

Dosažená cena: 50 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (72)

35 000 Kč9.12.2025 18:10:17
34 500 Kč9.12.2025 18:09:50 (limit 9.12.2025 18:09:15)
34 500 Kč9.12.2025 18:09:50
34 000 Kč9.12.2025 18:06:54
33 500 Kč9.12.2025 18:06:38
33 000 Kč9.12.2025 18:05:42
32 500 Kč9.12.2025 18:05:28
32 000 Kč9.12.2025 18:01:35
31 500 Kč9.12.2025 18:01:04 (limit 9.12.2025 17:59:59)
31 000 Kč9.12.2025 18:01:04
30 500 Kč9.12.2025 17:59:59 (limit 9.12.2025 17:59:59)
30 000 Kč9.12.2025 17:59:36 (limit 9.12.2025 17:04:38)
30 000 Kč9.12.2025 17:59:36 (limit 9.12.2025 17:59:36)
26 500 Kč9.12.2025 17:58:33 (limit 9.12.2025 17:04:38)
26 000 Kč9.12.2025 17:58:33