19. Noční krajina s domem

Autor: Ladislav Maria Wagner
(1945)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 55 cm, rámování: 67,5 x 69 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:42

Dosažená cena: 50 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (72)

42 500 Kč9.12.2025 18:21:24
42 000 Kč9.12.2025 18:20:55
41 500 Kč9.12.2025 18:19:58
41 000 Kč9.12.2025 18:19:46
40 500 Kč9.12.2025 18:17:56
40 000 Kč9.12.2025 18:17:42
39 500 Kč9.12.2025 18:17:13 (limit 9.12.2025 18:17:13)
39 000 Kč9.12.2025 18:16:50
38 500 Kč9.12.2025 18:15:57
38 000 Kč9.12.2025 18:15:32
37 500 Kč9.12.2025 18:15:25
37 000 Kč9.12.2025 18:13:15
36 500 Kč9.12.2025 18:12:32
36 000 Kč9.12.2025 18:12:25
35 500 Kč9.12.2025 18:10:38