18. Švestky

Autor: Ladislav Maria Wagner
(1945)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 45 cm, šířka: 55 cm, rámování: 52,3 x 59 cm

Konec aukce: 05.09.2022 18:18

Dosažená cena: 19 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (48)

19 200 Kč5.9.2022 18:13:10
18 700 Kč5.9.2022 18:12:57
18 200 Kč5.9.2022 18:12:22
16 200 Kč5.9.2022 18:11:28
15 700 Kč5.9.2022 18:09:43
15 200 Kč5.9.2022 18:09:39 (limit 5.9.2022 18:08:51)
15 200 Kč5.9.2022 18:09:39
14 700 Kč5.9.2022 18:09:36 (limit 5.9.2022 18:08:51)
14 200 Kč5.9.2022 18:09:36
13 700 Kč5.9.2022 18:09:31 (limit 5.9.2022 18:08:51)
13 200 Kč5.9.2022 18:09:31
12 700 Kč5.9.2022 18:09:26 (limit 5.9.2022 18:08:51)
12 200 Kč5.9.2022 18:09:26
11 700 Kč5.9.2022 18:09:21 (limit 5.9.2022 18:08:51)
11 200 Kč5.9.2022 18:09:21