Technika: Olej na kartonu
Výška: 45 cm, šířka: 55 cm, rámování: 52,3 x 59 cm
Konec aukce: 05.09.2022 18:18
Dosažená cena: 19 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč