18. Švestky

Autor: Ladislav Maria Wagner
(1945)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 45 cm, šířka: 55 cm, rámování: 52,3 x 59 cm

Konec aukce: 05.09.2022 18:18

Dosažená cena: 19 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (48)

10 700 Kč5.9.2022 18:09:18 (limit 5.9.2022 18:08:51)
10 200 Kč5.9.2022 18:09:18
9 900 Kč5.9.2022 18:09:12 (limit 5.9.2022 18:08:51)
9 600 Kč5.9.2022 18:09:12
9 300 Kč5.9.2022 18:08:51 (limit 5.9.2022 18:08:51)
9 000 Kč5.9.2022 18:08:01
8 700 Kč5.9.2022 18:04:37
8 400 Kč5.9.2022 17:42:44
8 100 Kč5.9.2022 17:41:59
7 800 Kč5.9.2022 12:21:16
7 500 Kč5.9.2022 11:54:42
7 200 Kč25.8.2022 11:10:03
6 900 Kč29.7.2022 21:25:21
6 700 Kč29.7.2022 21:25:21 (limit 18.7.2022 19:15:49)
6 600 Kč29.7.2022 21:25:18 (limit 18.7.2022 19:15:49)