Technika: Olej na plátně
Výška: 91 cm, šířka: 161 cm, rámování: 102 x 172 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 18.07.2022 19:19
Dosažená cena: 10 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Seznam příhozů (33)