133. Kytice

Autor: Jan Obšil

Technika: Olej na kartonu
Výška: 89 cm, šířka: 79 cm, rámování: 90 x 80 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 20:12

Dosažená cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (18)

6 000 Kč9.12.2025 19:45:19
5 900 Kč9.12.2025 19:45:19 (limit 9.12.2025 17:26:40)
5 700 Kč9.12.2025 18:49:56 (limit 9.12.2025 17:26:40)
5 400 Kč9.12.2025 18:49:56
5 100 Kč9.12.2025 18:49:53 (limit 9.12.2025 17:26:40)
4 900 Kč9.12.2025 18:49:52
4 700 Kč9.12.2025 18:01:01 (limit 9.12.2025 17:26:40)
4 500 Kč9.12.2025 18:01:01
4 300 Kč9.12.2025 18:00:56 (limit 9.12.2025 17:26:40)
4 100 Kč9.12.2025 18:00:56
3 900 Kč9.12.2025 18:00:51 (limit 9.12.2025 17:26:40)
3 700 Kč9.12.2025 18:00:51
3 500 Kč9.12.2025 18:00:48 (limit 9.12.2025 17:26:40)
3 300 Kč9.12.2025 18:00:48
3 100 Kč9.12.2025 17:26:40 (limit 9.12.2025 17:26:40)