Technika: Olej na kartonu
Výška: 89 cm, šířka: 79 cm, rámování: 90 x 80 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 20:12
Dosažená cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč