13. Růže

Autor: Jan Obšil

Technika: Olej na kartonu
Výška: 25 cm, šířka: 52,3 cm, rámování: 38 x 65,6 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 17.01.2022 18:30

Dosažená cena: 6 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (25)

6 200 Kč17.1.2022 18:25:40
5 900 Kč17.1.2022 18:21:10
5 600 Kč17.1.2022 18:16:27
5 300 Kč17.1.2022 18:11:29
5 000 Kč17.1.2022 18:10:56 (limit 17.1.2022 16:43:02)
4 800 Kč17.1.2022 18:10:56
4 600 Kč17.1.2022 18:10:49 (limit 17.1.2022 16:43:02)
4 400 Kč17.1.2022 18:10:49
4 200 Kč17.1.2022 18:10:44 (limit 17.1.2022 16:43:02)
4 000 Kč17.1.2022 18:10:44
3 800 Kč17.1.2022 18:10:38 (limit 17.1.2022 16:43:02)
3 600 Kč17.1.2022 18:10:38
3 400 Kč17.1.2022 18:10:31 (limit 17.1.2022 16:43:02)
3 200 Kč17.1.2022 18:10:31
3 000 Kč17.1.2022 18:09:56 (limit 17.1.2022 16:43:02)