Technika: Olej na kartonu
Výška: 25 cm, šířka: 52,3 cm, rámování: 38 x 65,6 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.01.2022 18:30
Dosažená cena: 6 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (25)