13. Růže

Autor: Jan Obšil

Technika: Olej na kartonu
Výška: 25 cm, šířka: 52,3 cm, rámování: 38 x 65,6 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 17.01.2022 18:30

Dosažená cena: 6 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (25)

2 800 Kč17.1.2022 18:09:56
2 600 Kč17.1.2022 18:08:26 (limit 17.1.2022 16:43:02)
2 400 Kč17.1.2022 18:08:26
2 200 Kč17.1.2022 17:47:15 (limit 17.1.2022 16:43:02)
2 000 Kč17.1.2022 17:47:15
1 800 Kč17.1.2022 17:47:13 (limit 17.1.2022 16:43:02)
1 600 Kč17.1.2022 17:47:13
1 400 Kč17.1.2022 16:43:02 (limit 17.1.2022 16:43:02)
1 200 Kč17.1.2022 13:41:05
1 000 Kč6.12.2021 22:59:11