6. Pražský motiv

Autor: Jaro Procházka
(1886 Praha - 1949)

Signováno vlevo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50,5 cm, šířka: 65 cm, rámování: 62,5 x 77,3 cm

Konec aukce: 06.12.2022 19:52

Dosažená cena: 16 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (37)

16 000 Kč6.12.2022 19:47:17
15 530 Kč6.12.2022 19:47:17 (limit 6.12.2022 19:43:15)
15 500 Kč6.12.2022 19:47:11 (limit 6.12.2022 19:43:15)
15 000 Kč6.12.2022 19:47:11
14 500 Kč6.12.2022 19:43:15 (limit 6.12.2022 19:43:15)
14 000 Kč6.12.2022 19:42:29
13 500 Kč6.12.2022 19:40:30
13 000 Kč6.12.2022 19:40:01
12 500 Kč6.12.2022 19:36:00
12 000 Kč6.12.2022 19:35:39
11 500 Kč6.12.2022 19:35:05
11 000 Kč6.12.2022 19:34:50
10 500 Kč6.12.2022 19:34:25
10 000 Kč6.12.2022 19:33:59
9 700 Kč6.12.2022 19:33:42